منسوجات بی بافت رادین پوشش

منسوجات بی بافت

پد آرایش پاک کن بنلا

پد آرایش پاک کن بنلا

پد آرایش پاک کن بنلا تهیه شده از پنبه گرید بهداشتی و ١٠٠ درصد خالص می باشد که با قدرت جذب مناسب و لایه بسیار نرم بیرونی محصولی بسیار کاربردی جهت استفاده از مواد بهداشتی مایع و پاک کننده های آرایشی می باشد. این پد دارای دوخت در حاشیه به جهت کاهش پرزدهی و استفاده راحت تر می باشد. الگو و پستی بلندی های ایجاد شده در یک سمت باعث نگهداشت مواد و خاصیت کنندگی بهتر می شود. در حین استفاده از پدهای آرایش پاک کن بنلا، روی آنها برآمدگی‌های غیرطبیعی ایجاد نمی‌شود و مقدار زیادی از مواد پاک‌کننده را به خود جذب نمی‌کند.
این محصول در بسته بندی های ۷۰ عددی به بازار ارائه شده که برای مصارف گوناگونی از قبیل پاک‌کردن مواد آرایشی از روی پوست صورت و گردن، استفاده از محلول‌های پاک‌کننده ناخن، شیرپاک‌کن و یا ژل‌های شست و شو قابل استفاده می باشد.

کمیکال باند

کمیکال باند

کمیکال باند (Chemical Bond)، منسوج نبافته با سطح کاملا صاف و یک دست است که مصارف بسیاری در صنایع پزشکی، صنعتی و فیلتراسیون دارد، این محصول از گرماژ 35 الی 180 با عرض 220 سانتی متر در دو مدل جاذب آب و غیر جاذب و تنوع رنگی بسیار بالا قابلیت تولید دارد.

لایی چسب کاغذی

لایی چسب کاغذی

لایی چسب کاغذی (Fusible interlining) با دو برند 𝐇𝐢𝐠𝐡-𝐂𝐥𝐚𝐬𝐬 و 𝐃𝐢𝐛𝐚 در چندین مدل با تنوع ضخامتی بالا، برای انواع  پارچه در دو رنگ سفید و مشکی در عرض های قابل سفارش از 90 الی 220 سانتی‌متر در صنایع پوشاک، گلدوزی و کفش بسیار پرکاربرد است.

لایی چسب پارچه ای

لایی چسب پارچه ای (Woven interlinihlng) منسوج بافته با عرض 150 سانتی‌متر جهت تولید البسه زنانه و عرض 110 سانتی‌متر برای تولید پیراهن مردانه تولید می گردد.

رادین پوشش

ترموباندینگ پلی پروپیلن

ترموباندینگ پلی پروپیلن (pp) در دو رنگ آبی و سفید با قدرت جذب بالا و کاملا بهداشتی از گرماژ 20 الی 70 گرم در مترمربع با عرض 220cm، برای مصارف بهداشتی از قبیل تولید پوشک، نوار بهداشتی، زیرانداز یکبار مصرف بهداشتی، ماسک های پزشکی، بسته بندی مواد غذایی، لایه TOP SHEET صنایع پزشکی، ملحفه بیمارستانی، البسه و همچنین لمینت های پزشکی جهت تولید انواع کیسه های استریل، روبالشی، لباس ایزوله و ... قابلیت تولید دارد.

ترموباندینگ پلی استر

ترموباندینگ پلی استر

ترموباندینگ پلی است (Polyester Termoband) با توان مقاومت دمایی بسیار بالا در رنگ های سفید، مشکی، طوسی، سورمه ای، ملانژ، آبی، سبز، زرد، و صورتی برای مصارف فیلتراسیون (اعم از فیلترهای خودرویی، صنعتی و خانگی)، صنایع خودروسازی، داخل کابین، عایق کردن صدا و دمای موتور، صنایع پوشک، صنایع چرم مصنوعی و تولید کفش، تولید می شود.

لایه های آهاری در چند مدل پارچه ای، ترموباند آهاری، جورابگیر و انواع نمدهای آهاری با تنوع گرماژ و رنگ، با عرض 220cm برای مصارف فیلتری، تولید پوشاک (لایه یقه، لایی مچ و لایی کمر شلوار و ...)، گلدوزی و صنایع تولید کفش تولید می گردد.