زیراندازهای بهداشتی رادین پوشش

زیرانداز بنلا

زیرانداز بیمار بنلا

این محصول از لایه های مختلفی تشکیل شده است که هرکدام از آن ها نقشی در جذب و حفاظت از سطوح دارد. زیرانداز بهداشتی بنلا با وزنی حدود ۸۵ گرم و با پودر جاذب معادل ۷ گرم از با کیفیت ترین محصولات در این زمینه است. قدرت جذب این محصول در بالاترین استانداردهای کیفی و کالایی قرار دارد.
این محصول در رنگ های متفاوت و در بسته بندی های ۵ و ۱۰ عددی به مشتریان ارائه می گردد.

زیرانداز بالدار بنلا

زیراندار بالدار بنلا

زیرانداز یکبار مصرف بهداشتی بالدار ‌بنلا در دو سایز ۱۶۰*۶۰ و ۱۸۰*۶۰ برای پوشش هرچه بیشتر و جلوگیری از جابجایی محصول در زمان استفاده برای بیمار کاربرد دارد. این محصول دارای ۵ لایه با خاصیت‌های مختلف است. لایه اول منسوج نبافته ضد حساسیت می باشد و از بروز هرگونه آلرژی یا سایر حساسیت‌های پوستی بر روی پوست بیمار جلوگیری می‌کند. وجود دو لایه از جنس کاغذ که قابلیت بالایی در جذب مایعات دارند سبب جذب تمامی مواد ترشح شده از بدن می شود و از انتقال این ترشحات و سایر عفونت‌ها به تخت جلوگیری می نماید. لایه چهارم این زیرانداز نیز تشکیل شده از کاغذ و دارای پودر جاذب آنتی‌باکتریال می‌باشد، این پودر علاوه بر قدرت جذب بالا، ضد بو بوده و از بروز عفونت و رشد باکتری بر روی زیرانداز جلوگیری می‌کند. لایه پنجم این محصول از جنس پلاستیک است و از نفوذ رطوبت به تخت جلوگیری خواهد نمود. این زیرانداز با اندازه بزرگتر و پوشش سطحی بیشتر، برای استفاده بر روی تخت خواب‌ها، مبلمان، ویلچر و سطوح خشک نیز کاربرد ویژه ای دارد.

زیرانداز لیاپد

زیراندار بیمار لیاپد

در دسته بندی زیراندازهای بیمار، محصولی با وزن حدود ۷۵ گرم وجود داشته که مناسب استفاده برای شرایط جذب بالاست، این محصول با دارا بودن ۵ گرم پودر جاذب، میزان زیادی از مایعات را به خود جذب کرده و از انتقال مایعات به سطوح مورد نظر جلوگیری کامل به عمل می آورد.
این محصول در رنگ های متفاوت و در بسته بندی های ۵ و ۱۰ عددی به مشتریان ارائه می گردد.

زیرانداز تینو

زیرانداز تینو

یکی از بهترین گزینه ها برای انتخاب نیاز مشتریان محصولی است که علاوه بر قیمت مناسب، از کیفیت بالایی نیز برخوردار باشد، به طوری که زیرانداز بیمار تینو با قرارگرفتن از نظر قیمت در دسته اقتصادی، کیفیتی بالاتر از سطح خود را به مصرف کنندگان ارائه می دهد. این محصول با دارا بودن ۳ گرم SAP، فرآیند جذب را به خوبی انجام می دهد.
این محصول در رنگ های متفاوت و در بسته بندی ۵عددی به مشتریان ارائه می گردد.

زیرانداز مخصوص حیوانات بنلا - بنلاپت

زیرانداز مخصوص حیوانات (بنلا پت)

از جمله کاربردهای مهم و پر استفاده زیراندازهای بهداشتی، کاربرد آن ها در آموزش، حفظ بهداشت و جلوگیری از انتقال آلودگی حیوانات به محیط زندگی انسان هاست. بنلاپت با آغشته بودن به اسانس لوندر (اسطوخدوس) در آموزش حیوانات بسیار تاثیرگذار می باشد. علاوه بر این، با استفاده از پودر جاذب بوگیر کمک بسیاری در زمینه حفظ بهداشت محیط را فراهم می ساز‌د.
این محصول در رنگ های متفاوت و در بسته بندی مخصوص ۵عددی برای حفظ اسانس و بو به مشتریان ارائه می گردد.