با ما تماس بگیرید

021-26373884

 دروشیت چیست؟

دروشیت چیست؟

زیرانداز بهداشتی بیمار، زیرانداز بیمارستانی، آندرپد و … از جمله عناوینی است که برای محصول دروشیت بیمار به کار برده می شود.

مراقبت از بیمار و یا سالمند در منزل، در بهودی و کمک به بیمار در درمان هرچه سریعتر، بسیار حائز اهمیت است.

دروشیت بهداشتی بیمار یکی از وسایل کالاهای پزشکی است که در بیمارستان ها، مراکز بهداشتی، مراکز نگهداری از سالمندان مورد استفاده قرار می گیرد. شما نیز می توانید برای نگهداری از بیمار خود در منزل از زیرانداز بهداشتی بیمار استفاده کنید.

زیرانداز بیمار چه کاربردی دارد؟

دروشیت بیمار یا به عبارتی دیگر زیرانداز بهداشتی یکبار مصرف، محصولی است بسیار کاربردی که می‌توان برای بیماران و به خصوص سالمندان و کودکان در مواقع مختلف استفاده کرد.

دروشیت های یکبار مصرف کاربردهای  بسیار زیادی دارند که از جمله ی آن می توان به استفاده هنگام تعویض پانسمان زخم های دارای ترشح زیاد و همچنین تعویض پوشک سالمندان و کودکان اشاره کرد.

زیرانداز بیمار و کارایی آن در پیشگیری از زخم بستر

احتمال وقوع زخم بستر در بیماران، در برخی از گروه های پرخطر بسیار زیاد است، این گروه های ویژه ی پرخطر شامل بیماران مسن، بیمارانی که از نخاع آسیب دیده اند یا هر شخصی که ناتوانی حرکتی دارد، می شود.

زخم بستر به علت فشار طولانی مدت و تمرکز آن در یک یا چند نقطه بر روی پوست و بافت اطراف آن ایجاد می‌شود و معمولاً در اثر نوعی اصطکاک یا برش در پوست شدت پیدا کرده و نمایان می‌شود.

احتمال بروز زخم بستر در بیمارانی که به هر علتی از جمله عوارض سالمندی، بستری بودن طولانی مدت و استفاده مداوم از صندلی چرخدار قرار دارند به شدت افزایش می‌یابد.

انواع دروشیت و زیرانداز های یکبار مصرف

زیراندازهای یکبار مصرف شرکت رادین پوشش گلستان، با سه برند مطرح بنلا، تینو و لیاپد، در ابعاد مختلف با کیفیت های عالی و قدرت جذب بالا، برای مصارف گوناگون تولید می گردند.

این محصولات از منسوج نبافته تولید شده اند که ضد حساسیت بوده و از بروز هرگونه آلرژی یا سایر حساسیت‌های پوستی جلوگیری می‌کند.

دروشیت های تولیدی حاوی کاغذ و پودر جاذب آنتی ‌باکتریال می‌باشند که این پودر علاوه بر قدرت جذب بالا، ضد بو بوده و از بروز عفونت و رشد باکتری بر روی زیرانداز جلوگیری می‌کند.

لایه بیرونی دروشیت های یکبار مصرف از جنس پلاستیک می باشد که مانع نفوذ رطوبت به تخت و سطح زیرین خواهد شد.

دروشیت های تولیدی رادین پوشش
جدول دروشیت های تولیدی شرکت رادین پوشش گلستان

همه چیز درمورد زیرانداز تعویض نوزاد

یکی از دلایل زخم شدن لای پای کودکان، رطوبت بالای محیط است. بهترین درمان , انجام یک اقدام پیش گیرانه برای کاهش رطوبت است.

دروشیت بهداشتی یکبار مصرف یا همان  زیرانداز تعویض نوزاد  BENLA برای محافظت از پوست نوزادان هنگام تعویض پوشک و کودکانی که دچار بی اختیاری ادراری هستند، گزینه مناسبی است.

این محصول به طور موثر رطوبت را جذب می کند و سطح خشک استاندارد را برای پوست فرزند شما فراهم می کند.

زیرانداز بهداشتی حیوانات و کاربردهای آن

اگر در خانه خود حیوان خانگی دارید؛ خرید دروشیت «بنلاپت» ،یکی از بهترین برندهای تولید کننده زیرانداز حیوانات را به شما توصیه می­ کنیم.

زیرا به شما این امکان را می ­دهد که با خیال راحت، حیوان خانگی خود را به داخل ماشین­ خود ببرید.

همچنین هنگامی که به بیرون از منزل می ­روید و قرار است برای مدتی حیوان خانگی را در آغوش خود نگه­دارید با قرار دادن پد بهداشتی حیوانات ، دیگر ترسی از کثیف شدن لباس­ هایتان نخواهید داشت.

از جمله کاربردهای مهم و پر استفاده زیراندازهای بهداشتی «بنلا پت»، عملکرد ویژه این محصول در آموزش، حفظ بهداشت و جلوگیری از انتقال آلودگی حیوانات به محیط زندگی انسان هاست.

خرید دروشیت یکبار مصرف

بیمارستان ها، سرای سالمندان و پت شاپ ها از خریداران تراز اول زیراندازهای بهداشتی(دروشیت) هستند.

رادین پوشش گلستان با فراهم کردن زمینه خرید مستقیم این امکان را به مشتریان داده است تا خریدی مطمئن و اقتصادی داشته باشند.

با خرید مستقیم می توان با کیفیت ترین زیراندازهای یکبار مصرف را با قیمت هایی مقرون به صرفه تهیه کرد.